Fekir - Twenty (Projekt StartPro)

Opublikowany 10 lut 2021
Prezentujemy trzeci klip w ramach projektu StartPro.

"Twenty" to buntowniczy utwór, w którym raper rozlicza się ze swoją przeszłością uciekając przy tym od schematów, narzucanych mu przez ludzi.
Mój numer opowiada o ucieczce przed obecnym światem pełnym używek i reszty otaczającej go beznadziei. - mówi o „Twenty” Fekir.
W nagraniu można też znaleźć odniesienie do płci pięknej, do której często nawiązuję w swojej twórczości. - dodaje pochodzący z Bydgoszczy raper.

Fekir to 21-letni raper pochodzący z Bydgoszczy, związany z podziemną grupą Baltic Boys. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2017 roku z przyjacielem zupełnie dla rozrywki, lecz z czasem stało się to jego największą pasją w życiu. Dwudziestojednolatek często podkreśla w swoich utworach jak bardzo zależy mu na tym, aby pozostać tym kim był na początku swojej drogi i szanować ludzi, którzy nigdy nie odmówili mu pomocy. Znakami rozpoznawczymi Fekira są - charyzmatyczna barwa głosu oraz wszechstronność muzyczna.

Chcesz być częścią projektu StartPro? Wyślij nam gotowy klip na maila startpro@stoprorap.pl

O projekcie StartPro:

Wydawnictwo StoproRap powołuje do życia nowy muzyczny projekt - StartPro. To inicjatywa skierowana głównie dla debiutujących, młodych artystów hip-hop, którzy szukają możliwości promocji i dystrybucji.

Sprawa jest prosta - zanim opublikujesz swój teledysk w sieci, wyślij go do nas. Jeśli się nam spodoba - dostaniesz pełne wsparcie promocyjne naszego labelu, łącznie z publikacją klipu na naszym kanale YT i dystrybucją singla we wszystkich dostępnych sklepach cyfrowych. Co ważne! - nie zablokujemy Ciebie żadnymi długoterminowymi umowami. Podpisujesz umowę licencyjną tylko na jeden utwór, bez żadnych ukrytych zapisów pierwszeństwa negocjacji. To będzie tylko Twój wybór czy po ewentualnym sukcesie singla będziesz chciał dalej z nami współpracować, czy może będziesz szukał innej drogi rozwoju swojej kariery. Każda umowa hostingowa będzie na tych samych warunkach finansowych - 50/50.

Rap: Fekir
baltic_fekir
Muzyka: sauron
Video: Gapinsky Vision

StoproRap:
FB: tiny.pl/7rq3q
IG: stoprorap
Twitter: stoprorap
Grupa Słuchacze StoproRap: tiny.pl/7rq3t
www.stoprorap.pl

Komentarze